نمایندگی پنل اس‌ام‌اس چیست؟

سامانه‌ی نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک و پنل‌های نمایندگی را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی و نمایندگی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف پنل‌ اس‌ام‌اس پرو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

Layer 1 1

نحوه درآمد نماینده

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه، وبسایت‌ها، نرم افزارها و ... همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3 میلیون و 600 هزار تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت که جلوتر کامل میپردازیم.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شماره‌ی فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 15 خط در ماه با سود متوسط 50 هزار تومان ، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 750 هزار تومان خواهد رسید.

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 5000 پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک 5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 500 هزار تومان خواهد بود.

فروش سامانه‌ی نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه‌ی نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نمایند‌ه‌ی خود نیز سود خواهید داشت.

فروش تلفن ابری

با فروش تلفن ابری می‌توانید با تعرفه دلخواه خود با پیش شماره دلخواه به کاربران و نمایندگان خود بفروشید.

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از پنل اس‌ام‌اس پرو، شما هم یک سامانه مشابه پنل اس‌ام‌اس پرو به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم پنل اس‌ام‌اس پرو، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش‌های آن نامی از پنل اس‌ام‌اس پرو نخواهد بود و کاملا مستقل از نام پنل اس‌ام‌اس پرو می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی پنل اس‌ام‌اس پرو، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

Group 58 copy 4
Group 58 copy 5

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته‌ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی‌های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی‌ها، فعالییت‌ها، ارسال‌های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی‌های مدیریتی آن‌ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره‌ها، بانک شماره‌های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

شخصی‌سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی‌سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام‌های مد نظر خود را نمایش دهید.

شروع یک کسب و کار موفق!

همین الان ثبت نام و نمایندگی خود را فعال و یک کسب و کار سود آور و موفق را شروع کنید.

Screen PanelSmsPro.ir e1662585402355

ایجاد وب‌سایت اختصاصی

با اخد نمایندگی، یک سامانه مدیریتی برای ایجاد کاربر و نماینده خواهید داشت و با خرید بسته پیشرفته نمایندگی می‌توانید علاوه بر آن یک وب‌سایت اختصاصی (مشابه پنل اس‌ام‌اس پرو) برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته‌ها و تعرفه‌ها و … برای کاربران خود داشته باشید.