درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
1397

افتتاح شرکت

استقبال شرکت پنل اس ام اس پرو | PanelSmsPro در دی ماه 1397 تاسیس شد و هدف این شرکت ارائه خدمات فوق حرفه ای و کارآمد برای صاحبان کسب و کار بوده است. امیدواریم که بتوانیم روز به روز بر خدماتمان بیافزاییم تا رضایت شما را جلب نماییم.

ارادتمند شما : سجاد افشار (مدیریت پنل اس ام اس پرو)

شروع کار

استقبال خوشبختانه و خداروشکر در شروع کار بیش از 90 درصد از خدمات که الان در پنل مشاهده می کنید را داشتیم و از همان اول سعی کردیم که پرقدرت و با توجه به نیاز مخاطبهایمان قدم برداریم ، شاید الان که بی شمار امکانات را در اختیارتان قرار دادیم ، برایتان چیز مهمی نباشید اما باور کنید مشتریان قدیمی ما این را می دانند که در شروع ما یکی از بهترین شرکت های خدمات پیامکی در سطح کشور بودیم.

1398

یکسال بعد

استقبال بی نظیر صاحبان کسب و کار از سامانه پنل اس ام اس پرو فوق العاده شده بود و ما هم سعی کردیم که تمامی افزونه ها و وب سرویس های سامانه را کاملا رایگان و آپدیت شده برایشان قرار دهیم. بخصوص زمانی که کشور با قطعی اینترنت سایت ها مواجه بود تمامی سامانه های (پنل اس ام اس پرو ، پنل پرو ، سایت ساز 123) ما فعال و در دسترس مردم عزیز بود چرا که ما مطابق قوانین کشور در حال فعالیت بودیم و هستیم.

1399

دو سال بعد

سایت خودمان را آپدیت کردیم این چیزی که الان مشاهده می کنید نتیجه ساعت ها زحمت شبانه روزیست که تیم فنی برای راحتی و آگاهی شما آماده کرده و این باعث افتخار ماست! در طرف دیگر ارائه خدمات حرفه ای با تعرفه های فوق العاده مناسب آن هم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور یکی دیگر از دلایلی بود که دیگر صاحبان کسب و کار را به سمت ما کشاند و ما نیز تا جایی که توانستیم شما را همراهی کردیم چرا که شما نیز ما را همراهی کردید و هم اکنون ما برترین پنل پیامکی در سطح کشور هستیم که در حال ارائه پنل های کاربری و نمایندگی به شما عزیزان می باشیم. امیدواریم که بتوانیم رضایت شما را نگهداریم.

چرا ما؟

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان

  • تفاوت ما در خدمات فوق حرفه ای و تعرفه های فوق العاده مناسب است.
  • تفاوت ما در رضایت چند ساله شما از پنل اس ام اس پرو است.
  • تفاوت ما حمایت شما از پنل اس ام اس پرو است.
  • تفاوت ما در اهمیت داشتن شما برای ما است اینکه بتوانیم خدمات در هر زمینه کاری که دارید ارائه دهیم.

اعضای تیم پنل اس ام اس پرو

سجاد افشار

سئو کار

سجاد افشار

برنامه نویس

مشتریان پنل اس ام اس پرو

با ارزش ترین دارایی ما ،  مشتریان ما هستند چون به پنل اس ام اس پرو اعتماد کرده‌اند.

فهرست
accumsan consectetur Aenean quis porta. vulputate, dolor amet, dapibus et,