نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟
سامانۀ نمایندگی یک ابزاریست که امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌ های ارسال پیامک ، فروش خطوط ، فروش ایمیل و …. را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای جذب مخاطب بصورت پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر پنل نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف پنل اس ام اس پرو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

صحبتی کوتاه
این روز ‌ها کسب و کار اینترنتی بازارش خیلی خیلی گرمه ، کسب درامد از طریق اینترنت بخصوص الان که بخاطر کرونا خیلی از کسب و کارها آسیب دیدن ، خیلی ها به سمت کسب درآمد از اینترنت افتادن ، بعضی از کسب و کارهای اینترنتی از همان ابتدا به سرمایه اولیه، نیروی کار، تیم ‌سازی و… نیاز دارند اما پنل اس ام اس به کلی متفاوت است ، اگه روند رشد کلمه پنل اس ام اس را در گوگل ترندز ببینید ، متوجه‌ می‌شوید بازار کسب و کار از طریق پنل اس ام اس و نمایندگی پنل اس ام اس روز به روز مورد توجه افراد بیشتری قرار می‌گیرد و تقاضا برای خرید پنل اس ام اس رو به افزایش است. اگر قصد کسب درآمد اینترنت با سرمایه اولیه کم ، بدون دانش و رسیدن به استقلال مالی دارید ، نمایندگی پنل اس ام اس پرو می‌تواند پیشنهاد جذابی باشد.

نمایندگی پنل اس ام اس با امکانات کامل
یکی از فاکتورهای مشتریان برای خرید پنل پیامکی امکانات و ماژولهای قابل استفاده در سامانه می باشد که مجموعه پنل اس ام اس پرو ادعا دارد که کامل ترین و پیشرفته ترین پنل اس ام اس کشور را ارائه میدهد که لیست کلی امکانات پنل را که می توانید به کاربرانتان ارائه دهید را در این صفحه مشاهده کنید.

ویژگی ها و درآمد نمایندگی پنل اس ام اس
کار با پنل نمایندگی بسیار آسان است و نیازی به سواد خاص ندارد و کافیست تا اندکی مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت داشته باشید و اینکه شما وارد سایت ما شده اید و تا این صفحه آمده اید نشانگر این است که شما مهارت لازم را دارید. برای آشنایی با منو ها و امکانات و نحوه کار با پنل نمایندگی فایل آموزشی را دانلود کرده و بخوانید. برای نمایندگی شما ملزم به داشتن هاستینگ یا وبسایت نیستید و از امکانات ما بصورت رایگان بهره می برید. فقط با مبلغ تقریبا 5 هزار تومان یک دامنه با نام دلخواه خود ثبت می کنید مثل www.example.ir تا آدرس ورود کاربرانتان به سامانه را جدا و مشخص کنید.

ویژگی ها و درآمد نمایندگی پنل اس ام اس
نمایندگان پنل اس ام اس پرو می توانند از راه های زیر کسب درآمد کنند :

  1. فروش پنل اس ام اس : نمایندگان ما به تعداد نامحدود و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند اکانت کاربری بسازند و این پنل یا همان سامانه پیامکی را به هر قیمتی که دوست دارند به مشتریان خود بفروشند. سود حاصل از فروش پنل اس ام اس قسمت اعظمی از درآمد نمایندگان را شامل می شود ، چون مثلا اگر شما هر روز فقط 2 پنل به قیمت 50 هزار تومان بفروشید درآمد شما در ماه فقط از فروش پنل میشود 3 میلیون تومان!
  2. فروش خط اختصاصی : اگر کاربرانتان خطی علاوه بر خطوط رایگان نیاز داشته باشند شما می توانید خطوط اضافی را با قیمت مصوب پایین از ما تهیه و با قیمت دلخواه به کاربر اعطا کنید فرض کنید روزانه فقط 2 خط اختصاصی با سود 15 هزار تومان بفروشید درآمد شما در ماه فقط از فروش خطوط اختصاصی می شود 900 هزار تومان!
  3. سود حاصل از ارسال پیامک توسط کاربران و نمایندگان : همه ی نمایندگان با توجه به نوع پنل با نرخ ثابتی پیامک خریداری می کنند و به قیمت دلخواه به کاربران شان می فروشند و از این راه سود می کنند. مثلا نماینده که هر پیامک برایش 134/9 ریال تمام می شود اگر تعرفه هر پیامک را برای کاربرانش 150 ریال تعیین کند از هر پیامک ارسالی کاربرانش 15/1 ریال سود خواهد کرد. فرض کنید روزانه سود ارسال پیامک توسط کاربران یا نمایندگان شما 150 هزار تومان باشد در نتیجه درآمد شما فقط از ارسال پیامک در ماه 4 میلیون و 500 هزار تومان! پس هرچقدر کاربران تان بیشتر پیامک ارسال کنند شما هم به همان مقدار بیشتر سود خواهید کرد ، بعد از گذشت چند ماه که تعداد کاربران تان افزایش یافت ، از این راه سود خوبی خواهید کرد. حال رفته رفته و بعد از گذشت یکی دو سال ، روزانه از خرید شارژ کاربران تان سود بیشتری خواهید کرد! طوری که کافیست در خانه بنشینید و از سود نمایندگی پنل اس ام اس لذت ببرید…!
  4. ارسال پیامک تبلیغاتی به دیگران : حتما در بازاریابی در سطح شهر به افرادی بر خواهید خورد که هر چقدر برایشان در مورد سامانه پیامکی یا همان پنل ارسال اس ام اس توضیح دهید متوجه نمی شوند که چیست و چطور با آن کار خواهند کرد. این افراد عموما افرادی با سن بالا و کم سواد هستند که هیچ ارتباطی با کامپیوتر و اینترنت نداشته اند ولی بدلیل شغل و صنفی که دارند مایل به ارسال پیامک تبلیغاتی (معمولا برای منطقه پستی خاص) می باشند. در این مواقع بهتر است شما بجای قانع کردن آنها برای خرید پنل آنها را تشویق کنید تا هر چند تا پیامک که می خواهند هزینه اش را به شما بدهند و شما از پنل خودتان پیامک ها را ارسال کنید که اگر تعداد پیامک زیادی بخواهند یا به دفعات زیاد سفارش ارسال به شما کنند سود خوبی خواهد داشت.
  5. تمدید پنل و خط برای مشتریان در سال های دوم به بعد : پنل نمایندگی که پنل اس ام اس پرو به شما ارائه می کند ، هم اجاره ایست و هم دائمی که بدون نیاز به تمدید است. ولی شما این اختیار را دارید که برای کاربران خود پنل ها را بصورت سالانه تعریف کنید که بعد از گذشت یکسال دوباره باید تمدید شوند. بعلاوه شما می توانید به ازای دریافت مبلغ دلخواه از کاربرانتان پنل آنها را تمدید کنید و این مانند این است که تمام مشتریانی که سال اول پیدا کرده بودید را بدون زحمت و بدون بازاریابی دوباره در سال های بعد از آنها پول بگیرید و پنل بدهید. همچنین خطوط اختصاصی را بصورت سالانه به کاربران یا نمایندگان خود تعریف کنند و هزینه ی سالانه از آنها دریافت نمایند.
  6. اعطای نمایندگی پنل پیامکی : شما نیز می توانید به تعداد نامحدود بدون هزینه نمایندگی مستقل اعطا کنید و در ازای آن از نماینده خود مبلغ دلخواه دریافت کنید و قیمت پیامک و خطوط را نیز برای او تعیین کنید و از فروش خطوط و ارسالهای کاربران وی نیز سود کنید.
فهرست
odio massa id Curabitur Donec ipsum non tempus sem,