سامانه پیامکی

بهترین و سریعترین راه تبلیغات ، بازاریابی و ارتباط با مشتری

ارسال اس ام اس انبوه هدفمند

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هر بار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد در صورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید ، با خرید پنل پیام کوتاه ، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

null

بانک شماره جامع و به روز

null

ارسال براساس کد پستی

null

ارسال سن وجنسیت

null

بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل

هزینه ارسال اس ام اس انبوه

در صورتی که بخواهید ارسال پیامک انبوه توسط پنل اس ام اس پرو انجام شود ؛ تعرفه ارسال هر پیامک به تعداد گیرندگان شما بستگی دارد و هزینه ارسال اس ام اس انبوه با تعداد گیرندگان شما رابطه معکوس دارد، هر چه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک انبوه بیشتر باشد هزینه ارسال هر پیامک کمتر می‌شود و هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی کمتر باشد، هزینه ارسال هر اس ام اس بیشتر خواهد بود. در صورتی که خودتان پنل پیامکی تهیه نمایید ، هزینه ارسال هر اس ام اس برای شما کمتر خواهد بود چرا که به قیمت نهایی ارسال در این حالت (بدون پنل) ، مبلغ 10 هزار تومان جهت دستمزد اضافه می شود.

توجه کنید : طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و با توجه به بند الحاقی تبصره 15 لایحه بودجه سال 99، مبلغ 10 ریال “در زمان ارسال” به مبالغ زیر اضافه می گردد.

تعداد ارسال پیامک هزینه ارسال هر پیامک
10 هزار پیامک هر پیامک 16 تومان
از 10 هزار تا 20 هزار پیامک هر پیامک 15 تومان
از 20 هزار تا 50 هزار پیامک هر پیامک 14 تومان
از 50 هزار پیامک تا 100 هزار پیامک هر پیامک 13 تومان
بیشتر از 100 هزار پیامک تماس بگیرید (09029198889)

ارسال پیام صوتی ، شیوه جدید تبلیغاتی است که شما صدای خود را ضبط نموده و در سامانه پیامک قرار می‌دهید، نرم افزار با مخاطبین شما تماس گرفته و صدای شما را پخش می‌کند. برای ضبط صدا می توانید از سرویس ضبط صدا برای پیام صوتی ما استفاده کنیدهمین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیام صوتی انبوه را ثبت نمایید.

09029198889

null

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

خط خدماتی به شما کمک می‌کند بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک اطلاع رسانی و پیامک کد اعتبارسنجی ارسال کنید.

null

بانک جامع شماره موبایل مشاغل

بانک جامع شماره موبایل مشاغل در سامانه ایران پیامک وجود دارد و شما از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل می توانید پیامک هدفمند ارسال نمایید

null

ارسال وب سرویس

ارسال وبسرویس به شما امکان ارسال پیامک از وبسایت یا نرم افزار، جهت ارسال کد تاییدیه و ... را میدهد.
فقط کافی است از مستندات موجود در پنل پیامک جهت اتصال به سامانه استفاده کنید.

null

ارتباط با مشتریان

برای ارتباط هر چه بهتر با مشتریانتان، از ارسال هایی نظیر ارسال خودکار تبریک در تاریخ تولد یا تاریخ سالگرد ازدواج مشتریان، نظرسنجی پیامکی، برگزاری مسابقه پیامکی، اعلام تاریخ سررسید چک ، اعلام موعد اقساط و ... استفاده کنید.

null

تلفن ثابت ابری

اگر بعنوان یک کسب و کار به دنبال حفظ مزیت رقابتی خود هستید ، زمان انتقال ارتباطاتتان بر روی ابر (Cloud) فرا رسیده ؛ از هر کجای ایران که باشید به داده ها دسترسی دارید و به راجتی با مشتریان و همکاران خود با خط ثابت سازمانی تان در تماس خواهید بود.

فهرست
venenatis vulputate, Phasellus vel, ultricies tristique suscipit id in non leo.